Ozdravné pobyty pro děti z mateřských škol

Mariánskohorská radnice v uplynulých dvou letech ve spolupráci s mateřskými školami pokračovala v organizaci ozdravných pobytů pro děti. Těchto oblíbených akcí, které byly realizovány s finanční podporou Moravskoslezského kraje a statutárního města Ostravy, se účastnily nejen děti, ale také jejich rodiče. Společně vycestovali například do Luhačovic, na Bílou, na Morávku, ale taky do Karlova pod Pradědem. I když několik turnusů bylo z důvodu epidemie koronaviru zkráceno, nebo zrušeno, vedení obvodu nabídlo rodinám náhradní termíny a děti, kterým se podařilo vycestovat, si z ozdravných pobytů odvezly mnoho pěkných zážitků. Ozdravných pobytů se díky získaným dotacím zúčastnily i některé třídy Základní školy Gen. Janka.

Příspěvek je součástí seriálu s názvem
Co se dá stihnout za 24 měsíců ve funkci – souhrn toho nejdůležitějšího, co prosadilo bývalé vedení obvodu za uplynulé dva roky

Od listopadu 2018 do listopadu 2020 byla ve vedení městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky koalice NEZÁVISLÍ, KDU-ČSL, Ostravak, KSČM a SPD (později Trikolóra), v jejímž čele stál starosta Patrik Hujdus. Ačkoli se po volbách některým zdálo, že tento slepenec několika stran a hnutí nebude fungovat, opak byl pravdou. Za uplynulé dva roky společného působení na radnici se toho podařilo mnoho. A protože dva roky tvoří dvacet čtyři měsíců, vybrali jsme právě dvacet čtyři témat, které stojí za zmínku připomenout.

Po představení všech budou čtenáři nezpravodaje.cz mít možnost hlasovat v anketě, který z úspěchů a zrealizovaných myšlenek je podle nich pro městský obvod Mariánské Hory a Hulváky nejvýznamnější, případně se kterým se nejvíce ztotožňují a jsou za něj rádi. Ze všech hlasujících následně vylosujeme deset, kteří získají drobné poděkování za účast v anketě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *